Propozice závodu

Dětský závod

Informace k dětskému závodu 2018 doplníme již brzy!

Dětský závod je nedílnou součástí závodu horských kol – KARPATSKÉHO PEDÁLU. Pořadatel je MANIAC PEDALS z. s. Náš dětský závod nemá primárně sloužit ke zjištění, kolik děťátek bylo rychlejších a kolik pomalejších než to vaše. Prvořadý cíl našeho závodu je dostat děti od tabletů, počítačů a telefonů na vzduch a trochu si zasportovat. Všichni dostanou medaili, diplom a nějakou drobnost od nás a našich sponzorů.

 

Termín

14.7.2018

 

Místo

Trať 100m je opět v areálu TJ Javorník, trasa pro větší děti o délce 2km a 3 km povede obcí Javorník (nikoli pouze na hřišti), proto doporučujeme doprovod dospělé osoby. Tyto dvě trasy – 2 a 3 km povedou předjezdci ze stran pořadatelů, dětem bude na trase ukazován pořadateli směr jízdy, trať bude značena tak, aby každé dítě dojelo do cíle.

 

Kategorie

Pro zařazení do kategorie je rozhodující rok narození.

 

Podmínky účasti

Podmínkou k účasti je helma (mimo kategorii „kočárky“), kolo splňující podmínky provozu na komunikacích a včasné přihlášení do závodu. Samozřejmostí je, že i pro dětské závodníky platí Podmínky účasti a Další ujednání

 

Časový harmonogram dětského závodu:

Start dětského závodu 2 a 3 km – 10:45, 100m – 11:00. Vyhodnocení dětského závodu proběhne co nejdříve po ukončení dětského závodu – cca do 13:00.

 

Přihlášení:

Přihlašování bude probíhat prostřednictvím formuláře, který naleznete ZDE. Dětský závod je mezi malými závodníky a jejich rodiči velmi oblíbený, proto opět apelujeme na včasnou registraci, díky níž si ušetříte čas při prezentaci.

Ukončení přihlašování prostřednictvím internetového formuláře: Přihlašování bude ukončeno

Další přihlášení malých závodníků bude možné přímo v  od  do  na obecním uřadu a před závodem na označeném místě na hřišti TJ Javorník od 8:00 do 9:30 hod.

Všichni přihlášení (ať už přes internetový formulář, či při registraci v sobotu na hřišti) si musí vyzvednout startovní čísla – na místě registrace na hřišti TJ Javorník do 9:30.

 

Ceny:

Každý malý závodník obdrží pamětní diplom, pamětní medaili, originální startovní číslo, drobný dárek.

 

Startovné

Opět je vše zdarma, za což vděčíme řadě sponzorů, bez kterých by závod nemohl být vůbec realizován. Pokud nás chcete i vy podpořit, ať už finančně, věcným darem či pomocí, budeme této spolupráci víc než nakloněni.